späť na úvodnú stránku

pridajte sa k nám na Facebook

pozrite si nás na YouTube

Ligová tabuľka

Stav k 15.11.2015


1. HC 46 BARDEJOV 44
2. HC 07 Detva 41
3. HC Nové Zámky 40
4. MHK 32 LM 39
5. HC 07 PREŠOV 33
6. HK DUKLA MICHALOVCE 32
7. HC DUKLA SENICA 32
8. HK SPIŠ.N.VES 28
9. MHK Humenné 22
10. HC VTJ TOPOĽČ. 19
11. HK GLADIAT. TRNAVA 15
12. HK95 POV. BYSTRICA 9
13. SR 20 12

Výsledky zápasov

Rozpis s výsledkami zápasov k 20.10.2014


Základná časť

1. 12.09.2014 17:30 HC 46 BARDEJOV HC 07 DETVA 5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
2. 14.09.2014 17:30 HC 07 PREŠOV HC 46 BARDEJOV 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
3. 17.09.2014 17:30 HC 46 BARDEJOV MHK32 LIPT.MIKULÁŠ 5:3 (1:1, 2:0, 2:2)
4. 19.09.2014 17:30 HC VTJ TOPOĽČ. HC 46 BARDEJOV 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
5. 24.09.2014 17:30 HC 46 BARDEJOV HC DUKLA SENICA 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
6. 26.09.2014 17:00 HK SPIŠ.N.VES HC 46 BARDEJOV 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
7. 01.10.2014 17:30 HC 46 BARDEJOV MšHK PRIEVIDZA 6:2 (2:0, 3:2, 1:0)
8. 03.10.2014 17:00 HK GLADIAT. TRNAVA HC 46 BARDEJOV 3:4 (1:2, 2:2, 0:0)
9. 08.10.2014 17:30 HC 46 BARDEJOV HK DUKLA MICHALOVCE 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
10. 10.10.2014 17:00 HC 46 BARDEJOV HC 46 BARDEJOV 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
12. 17.10.2014 18:00 HC 07 DETVA HC 46 BARDEJOV 1:4 (1:1, 0:0, 0:3)
13. 22.10.2014 17:30 HC 46 BARDEJOV HC 07 PREŠOV 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
14. 24.10.2014 17:00 MHK32 LIPT.MIKULÁŠ HC 46 BARDEJOV 3:6 (2:1, 1:2, 0:3)
15. 26.10.2014 18:00 HC 46 BARDEJOV HC VTJ TOPOĽČ. 6:1 (2:0, 0:1, 4:0)
16. 29.10.2014 18:00 HC DUKLA SENICA HC 46 BARDEJOV 3:2 x (1:0, 1:1, 0:1, 1:0)
17. 31.10.2014 17:30 HC 46 BARDEJOV HK SPIŠ.N.VES 2:3 (1:1, 0:0, 1:2)
18. 05.11.2014 17:00 MšHK PRIEVIDZA HC 46 BARDEJOV 1:13 (0:2, 0:6, 1:5)
19. 07.11.2014 17:30 HC 46 BARDEJOV HK GLADIAT. TRNAVA 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
20. 12.11.2014 17:00 HK DUKLA MICHALOVCE HC 46 BARDEJOV 5:3 (1:0, 1:2, 3:1)
21. 14.11.2014 17:30 HC 46 BARDEJOV SR "18"
22. 19.11.2014 18:00 HK95 POV. BYSTRICA HC 46 BARDEJOV
23. 21.11.2014 17:30 HC 46 BARDEJOV HC 07 DETVA
24. 26.11.2014 17:30 HC 07 PREŠOV HC 46 BARDEJOV
25. 28.11.2014 17:30 HC 46 BARDEJOV MHK32 LIPT.MIKULÁŠ
26. 03.12.2014 17:30 HC VTJ TOPOĽČ. HC 46 BARDEJOV
27. 05.12.2014 17:30 HC 46 BARDEJOV HC DUKLA SENICA
28. 10.12.2014 17:00 HK SPIŠ.N.VES HC 46 BARDEJOV
29. 12.12.2014 17:30 HC 46 BARDEJOV MšHK PRIEVIDZA
30. 17.12.2014 17:00 HK GLADIAT. TRNAVA HC 46 BARDEJOV
31. 19.12.2014 17:30 HC 46 BARDEJOV HK DUKLA MICHALOVCE
32. 21.12.2014 17:00 SR "18" HC 46 BARDEJOV
33. 28.12.2014 18:00 HC 46 BARDEJOV HK95 POV. BYSTRICA
34. 30.12.2014 18:00 HC 07 DETVA HC 46 BARDEJOV
35. 04.01.2015 18:00 HC 46 BARDEJOV HC 07 PREŠOV
36. 07.01.2015 17:00 MHK32 LIPT.MIKULÁŠ HC 46 BARDEJOV
37. 09.01.2015 17:30 HC 46 BARDEJOV HC VTJ TOPOĽČ.
38. 14.01.2015 18:00 HC DUKLA SENICA HC 46 BARDEJOV
39. 16.01.2015 17:30 HC 46 BARDEJOV HK SPIŠ.N.VES
40. 21.01.2015 17:00 MšHK PRIEVIDZA HC 46 BARDEJOV
41. 23.01.2015 17:30 HC 46 BARDEJOV HK GLADIAT. TRNAVA
42. 28.01.2015 17:00 HC 46 BARDEJOV HC 46 BARDEJOV
43. 30.01.2015 17:00 HC 46 BARDEJOV SR "18"
44. 03.02.2015 17:00 HK95 POV. BYSTRICA HC 46 BARDEJOV