12. HK95 POV. BYSTRICA 9
13. SR 20 12

Na domácom ľade sa Bardejovu darí. Zajtra si zahrá s Trnavou

27.09.2012 18:25:36 | hc46.bemaco.sk

Od začiatku prvoligovej sezóny hokejisti BEMACO HC-46 BARDEJOV kolíšu na miestach aktuálnej tabuľky. Po prehre v Detve 4:3 po samostatných nájazdoch sa dostali na jej siedme miesto. Z celkových troch kôl, ktoré Bardejov zatiaľ v sezóne odohral sa mu podarilo zdolať doma silných Spišiakov. Štadión bol zaplnený divákmi. Na 2.kolo druhej najvyššej súťaže ich prišlo takmer 900.

„Hoci nám nebolo súdené streliť gól, zápas gradoval a záver sa dá prirovnať k extraligovým kritériám,“ prezradil pre Korzár tréner Spišskej Novej Vsi, Vladimír Klinga.

„Dôležitým momentom pre Bardejov bol gól Jasovského v 14.minúte a obetavé bránenie Martona počas oslabenia,“ tvrdil po zápase tréner domáceho Bardejova, Anton Tomko.

1.kolo súťaže prehral tím s Prešovským súperom po predĺžení 4:5 a v utorok v 3.kole v Detve po samostatných nájazdoch 3:4.

Príčina prehry je podľa hlavného trénera v celkovej efektivite a finálnej činnosti. Počas tretieho kola chýbali tímu hráči ako Chovan, Mach, ktorí sú po zranení a Mlynaroviča si zobrali Košice do extraligy.

Najbližší zápas čaká Bardejovčanov v piatok 28.09.2012 o 17.30 v Bardejove s Trnavou.

Či prinesie domáce prostredie bardejovským hokejistom šťastie ukáže až zajtrajší zápas. Príďte ho podporiť a vyhrajte!!!

V novej sezóne si pre vás BEMACO HC-46 BARDEJOV pripravilo súťaž. Každá zakúpená vstupenka na zápas je zlosovateľná. Výherca môže vyhrať pobyt v trojhviezdičkovom hoteli Plejsy http://www.hotelplejsy.sk/sk/ a za vstupenku má každý zdarma hranolky v McDonalds Prešov.