12. HK95 POV. BYSTRICA 9
13. SR 20 12

Piatková prehra Bardejovčanov neteší

01.10.2012 15:09:07 | hc46.bemaco.sk

Zápas v 4. kole 1. hokejovej ligy nedopadol pre Bardejovčanov podľa očakávaní. Keď začali využívať svoju šancu naplno, brankár Marton sa zranil. Nahradil ho Andreanin.

V prvej tretine hrali Bardejovčania s nasadením, aj napriek tomu ich hokejové zanietenie skazil Trnavčan Martin Baran, ktorý vďaka Grmanovej nahrávke s ľahkosťou umiestnil puk rovno do bardejovskej brány. Po neúspechu prišla odozva a v druhej tretine skórovali dvaja bardejovskí hráči, Valchař a Stríž. Posledná tretina Bardejovčanov vrátila späť do rovnovážneho stavu, gól trnavského útočníka Mareka Lisoňa dorovnal stav na 2:2. Okrem nešťastného góla sprevádzalo poslednú tretinu smutné zranenie brankára Roberta Martona, ktorý si narazil lakeť, preto ho vystriedal Matúš Andreanin. Zápas sa predĺžil o 5 minút, zúžitkovať predĺženie sa nepodarilo ani jednému tímu. Až počas samostatných nájazdov využila situáciu Trnava, ktorá uzavrela celkové skóre vo svoj prospech. Konečný stav zápasu 2:3.

Góly za Bj: 37 Erik Bochňa (Radim Valchař, David Hoďa), 14 Tomáš Stríž (Alexander Valentín, Vladimír Poláček)

Góly za TT: 17 Martin Baran (11 Milan Grman), 26 Marek Lisoň (17 Martin Baran, 16 Pavol Poláček), 7 Michal Dudáš (samostané nájazdy)

Zostava: Andreanin, Marton- Valentín, Krčula, Jasovský, Mojdis, Stríž, Belušár, Poláček, Dancsak, Mach, Tkáč, Sabol, Hoďa, Bochňa, Valchař, Česelka, Hričina, Šimo, Nagy, Mihalič, Knap